Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Kolce na Gołębie

Kolce zabezpieczające przed ptakami są uważane za najbardziej skuteczny sposób zwalczania tych szkodników z niechcianych powierzchni. Większość niezależnych ekspertów uważa, że ​​kolce stop-ptak  są produktem, który może  być wykorzystywany do zabezpieczeń gzymsów czy parapetów ze 100-procentową skutecznością pod warunkiem, że są one zainstalowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Kolce stop ptak

Kolce na gołębie Łódź

Kolce zabezpieczające przed gołębiami Łódź słyną z wszechstronności w zakresie zastosowania, trwałości i łatwości instalacji , co czyni je najlepiej sprzedającym się produktem przeciw ptakom. Prawdopodobnie ich największe korzyści dla właścicieli nieruchomości są takie, że produkt jest nie tylko niezwykle szybki łatwy w instalacji, ale mogą one być instalowane praktycznie wszędzie.

Kolce na gołębie Łódź używane są przez większość miast na całym świecie, obserwujemy ich montaż na wszystkich powierzchniach jako środek odstraszania prawie wszystkich gatunków dzikich ptaków, choć są one najczęściej instalowane na budynkach do celów kontroli gołębi. Tego rodzaju zabezpieczenie przed ptakami jest prawie niewidoczne po zainstalowaniu, dlatego mogą być stosowane do ochrony fasad budynków, w których estetyka jest najważniejszym czynnikiem.

montaż kolców stop-ptak

Inne przykłady gdzie kolce zabezpieczające są wykorzystywane: latarnie morskie, rynny, żaluzje , dachy, rury, rzeźby, okablowania , markizy , anteny , kominy, okap, elementy architektoniczne z praktycznie każdego rodzaju, daszki szklane, belki, klimatyzacja, relingi , płaskie dachy, łodzie, szyldy , a nawet drzew -zakres zastosowań dla produktu jest nieograniczony.

Zabezpieczenie przed ptakami Łódź
Kolce antyptak mogą być zainstalowane na niemal każdej powierzchni, niezależnie od danego materiału i jego struktury. Szpilki na gołębie montujemy na: szkle (szybach czy daszkach szklanych), metalu, drewnie, tworzywie sztucznym, betonie, cegle , stali, a nawet płótnie .

Zabezpieczneie przed ptakami

Opcji mocowania kolców jest bardzo wiele, najczęściej używany do montażu żelu silikonowego, choć bywają i takie sytuacje, kiedy wykorzystujemy gwoździe , śruby, opaski kablowe czy rzepy. System mocowania jest zależny od powierzchni do jakiej mocujemy kolce, do instalacji poziomej używamy silikonu do instalacji pionowej gwoździ bądź wkrętów i odpowiednich kołków a do instalacji do góry nogami rzepów. Najskuteczniejszą ochroną przed ptakami jest system stop-ptak.