Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Siatka na balkon

 

Siatka zabezpieczająca Kota przed wypadnięciem z balkonu:

Tego rodzaju siatki na balkony lub okna charakteryzują się duża elastycznością i wytrzymałością, sposób ich montażu nieco różni się od standardowych montaży siatek zabezpieczających przed ptakami a mianowicie obramowanie siatki wykonane jest z innego rodzaju tworzywa. Dbając o bezpieczeństwo zwierząt domowych zwłaszcza na wyższych kondygnacjach budynku warto zamontować tego rodzaju zabezpieczenie, raz że w gorące letnie dnie balkon bądź okno mamy otwarte dwa kot bądź pies może w tym czasie swobodnie poruszać się po nim. Siatka na balkon dla kota ma odpowiednią wytrzymałość jakiej inne siatki nie posiadają, zamawiając u nas kocią siatkę z montażem macie Państwo pewność jakości produktu.

Przy zabezpieczeniu balkonu przed wypadnięciem kota stosujemy kołki rozporowe oraz haki dostosowane do masy i siły psa bądź kota. Siatki ochronne na balkon montowane przez naszą firmę posiadają pięcioletnią gwarancję. Kocia siatka Łódź o oczku 2,5 na 2,5 cm doskonale ochroni twojego pupila przed upadkiem z balkonu.

Siatka zabezpieczająca przed ptakami:

Siatka na balkon przeciw gołębiom Łódź montowana jest praktycznie wszędzie tam gdzie ci nieproszeni goście uwili sobie gniazdo bądź zanieczyszczają jakiś powierzchnię. Montowane przez nas zabezpieczenie przed ptakami przeznaczone jest dla wszystkich gatunków, od gołębi poprzez mewy po wróble i inne mniejsze ptaki. Tego rodzaju ochronę stosujemy przy zabezpieczeniu wentylatorów na dachach budynków, gdy do zabezpieczenia mamy wielką powierzchnię np. patio budynku. Ochrona przed gołębiami Łódź jest bardzo ważna, roznoszą one wiele bakterii które mogą doprowadzić do wielu chorób. Zabezpiecz swój balkon przed ptakami, montaż i dostawa siatek ochronnych na gołębie.

Co proponujemy:

  1. Rozmiar oczek w siatce od 6cm do 2cm
  2. Kolor siatki piaskowy bądź czarny
  3. Błyskawiczny termin realizacji montażu siatki
  4. Pięcioletnia gwarancja
  5. Faktury VAT
  6. DARMOWA WYCENA