Montaż siatek na balkon BIAŁYSTOK

Siatka zabezpieczająca dla kota z montażem

Świadczymy usługi montażu siatek balkonowych dla kotów na terenie całej Polski. W szczególności skupiamy się na terenie dużych miast wojewódzkich, do których to należy miasto BIAŁYSTOK. Obsługujemy terytorium całego miasta w tym dzielnice: Antoniuk, Bacieczki‎, Bema, Białostoczek‎, Bojary, Centrum, Dojlidy‎, Dojlidy Górne‎, Jaroszówka‎, Kawaleryjskie‎, Leśna Dolina, Mickiewicza, Młodych, Nowe Miasto, Paski, Piasta I, Piasta II, Przydworcowe, Sienkiewicza, Słoneczny Stok, Starosielce, Wygoda, Wysoki Stoczek, Zawady, Zielone Wzgórza.

profesjonalny-montaz-zabezpieczen-siatki-na-balkon

Montować siatki na balkon możemy również dla pobliskich miejscowości: Porosły, Fasty, Sowlany, Grabówka, Kuriany, Kleosin.

Siatka dla kota na balkon Białystok i okolice

Zabezpieczanie balkonów i okien dla kotów to ważny element dbania o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Koty są wszędobylskie, ciekawskie i mają bardzo dobry balans ciała, jednakże niekiedy mogą stracić równowagę. Przez upadek z dużej wysokości mogą zrobić sobie krzywdę, doznać złamań lub poważniejszych obrażeń. Warto więc zadbać o to, by przygotować balkon, okno czy taras, aby były przystosowane dla kotów. Oczywiście zabezpieczenie będzie korzystne na innych zwierząt domowych jak psy, króliki, papugi i innych zwierząt domowych. Zabezpieczenie siatką balkonową jest jedną z lepszych metod zapewnienia spokoju sobie i pupilom. Poza tym siatkę na balkon dla kota montuje się również w celu ochrony przed różnymi gatunkami ptaków, taki jak na przykład: gołębie, wrony, gawrony, kawki, sroki, szpaki, jaskółki, wróble, jerzyki i mewy.

montaz-siatki-dla-kota-na-balkonie

Siatka na balkon

Balkon to jedno z ulubionych miejsce kota, który zagląda tam w ciepłe miesiące. Zleć nam montaż siatki na balkon, aby kot mógł bezpiecznie odpoczywać i żeby nie zrobił sobie żadnej krzywdy.

montaz-siatki-dla-kota-na-tarasie-woliera

Siatka na taras

Montaż siatki dla kota na tarasie zapewni mu ochronę przed innymi zwierzętami oraz przed tym, żeby nie uciekł. Jeśli taras znajduje się wysoko to ochroni przed bolesnym upadkiem.

montaz-siatki-dla-kota-w-oknie

Siatka na okno

Zadbaj o kocie bezpieczeństwo i zleć nam montaż siatki na oknie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że kot nie spadnie ze znacznej wysokości przy wejściu na parapet okienny.

Montaż siatki na balkon – dlaczego warto się zdecydować?

Zabezpieczanie balkonu, okna, tarasu to ważny element dbania o kocie bezpieczeństwo. Swoją drogą zapewnimy spokój nie tylko kotom, skorzystać na tym mogą również inne domowe zwierzątka, przy założeniu, że będą dużo większe niż oczko zamontowanej siatki. Pamiętajmy o tym, że siatki zabezpieczające ochronią Twoją przestrzeń przed ptakami, które mogą powodować znaczne szkody w budynkach, zwłaszcza w systemach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i elektrycznych, co z kolei może prowadzić do kosztownych serwisów i napraw. Profesjonalny montaż siatki na balkonie dla kota może być bardzo korzystny zarówno dla kota, jak i dla jego właściciela. Jest to dobry sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony dla kota oraz ochronę mebli i innych przedmiotów na balkonie przed szkodliwym działaniem ptactwa.

Bezpieczeństwo
kotów

Montażem siatki zdecydowanie podniesiesz bezpieczeństwo swojego pupila i wykluczasz możliwość wypadnięcia z balkonu czy okna.

Ochrona
przed upadkiem

Zadbaj o to by przechadzający się po balustradzie kot nie spadł z dużej wysokości. Zamów montaż siatki zabezpieczającej.

Estetyka
przestrzeni

Montaż siatki balkonowej pomaga również w utrzymaniu czystości balkonów, tarasów i okien. Chroni przed ptasimi zanieczyszczeniami.

Oszczędność
pieniędzy

Brak odchodów, piór i gniazd przyniesie oszczędności czasu i pieniędzy, które zostałyby przeznaczone na sprzątanie po ptasich pozostałościach.

Zwiększona
przestrzeń

Decydując się na zamontowanie siatki ochronnej zwiększasz przestrzeń, na której kotek czy piesek mogą spędzać czas na świeżym powietrzu.

Zniechęcenie
złodzieja

Siatki zabezpieczające są niezwykle mocne i trzeba się mocno napracować, żeby je zniszczyć. Stanowią one zatem dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą.

Montaż siatek dla kotów – przykładowe realizacje

Siatka dla kota z montażem BIAŁYSTOK – ile to kosztuje?

Całkowity koszt zabezpieczenia balkonu / okna / tarasu dla kota w postaci profesjonalnego montażu siatki oczkowej jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Wpływ na to ma wiele czynników, są to między innymi:

Powierzchnia
obszaru

Im większa powierzchnia, na której trzeba zamontować zabezpieczenie, tym więcej potrzeba materiału i czasu na jego zamontowanie. Dużo mniej siatki zużyje się na jeden mały balkon, a dużo więcej na szeroką loggię wraz z sąsiednimi oknami.

Wysokość
montażu

Inaczej montuje się siatki bez sprzętu alpinistycznego, a inaczej z jego zastosowaniem. Zazwyczaj jest tak, że im wyżej ma być zamontowana siatka dla kota, tym bardziej skomplikowany może okazać się proces jej montażu.

Trudność
terenu

Czasem przestrzeń, na której ma być zamontowana siatka lub inne kocie zabezpieczenie, jest bardzo trudna w dostępności lub wymaga wynajęcia  podnośnika oraz dodatkowych pracowników wysokościowych.

Termin
realizacji

Niektórzy nie lubią czekać i zależy im wyłącznie na błyskawicznej realizacji. Zdarzają się sytuacje, w których z różnych względów jest potrzeba zamontowania zabezpieczeń w priorytetowej kolejności. Przez to konieczna może się okazać zmiana planów naszej firmy lub zatrudnienie większej liczby pracowników.

Przepisy
budowlane

W niektórych typach budynków mogą obowiązywać specjalne przepisy dotyczące ingerencji w elewację budynku. Wówczas koniecznie może być zastosowanie konkretnych materiałów jak również sam montaż może trwać znacznie dłużej niż standardowo. Wszelkie informacje na ten temat musi przekazać zleceniodawca.

Technologia
montażu

Stosujemy kilka różnych technologii montażu, które używamy w zależności od wymagań zleceniodawcy. Istnieją różne rodzaje siatek, kołków rozporowych i innych półproduktów, które różnią się między sobą parametrami. Tak jak i pozostałe czynniki, mają one bezpośredni wpływ na koszt inwestycji.

SIATKA DLA KOTA Z MONTAŻEM

montaz-siatki-dla-kota