Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Siatka na balkon

 

Siatka zabezpieczająca Kota przed wypadnięciem z balkonu:

Tego rodzaju siatki na balkony lub okna charakteryzują się duża elastycznością i wytrzymałością, sposób ich montażu nieco różni się od standardowych montaży siatek zabezpieczających przed ptakami a mianowicie obramowanie siatki wykonane jest z innego rodzaju tworzywa. Dbając o bezpieczeństwo zwierząt domowych zwłaszcza na wyższych kondygnacjach budynku warto zamontować tego rodzaju zabezpieczenie raz że w gorące letnie dnie balkon bądź okno mamy otwarte dwa kot bądź pies może w tym czasie swobodnie poruszać się po nim.

Przy zabezpieczeniu balkonu przed wypadnięciem zwierząt domowych stosujemy kołki rozporowe oraz haki dostosowane do masy i siły psa bądź kota. Siatki ochronne na balkon montowane przez naszą firmę posiadają pięcioletnią gwarancję.

Siatka zabezpieczająca przed ptakami:

Siatka na gołębie montowana jest praktycznie wszędzie tam gdzie ci nieproszeni goście uwili sobie gniazdo bądź zanieczyszczają jakiś powierzchnię. Montowane przez nas zabezpieczenie przed ptakami przeznaczone jest dla wszystkich gatunków, od gołębi poprzez mewy po wróble i inne mniejsze ptaki.Tego rodzaju ochronę stosujemy przy zabezpieczeniu wentylatorów na dachach budynków, gdy do zabezpieczenia mamy wielką powierzchnię np. patio budynku. Ochrona przed gołębiami jest bardzo ważna, roznoszą one wiele bakterii które mogą doprowadzić do wielu chorób.

Co proponujemy:

  1. Rozmiar oczek w siatce od 6cm do 2cm
  2. Kolor siatki piaskowy bądź czarny
  3. Błyskawiczny termin realizacji montażu siatki
  4. Pięcioletnia gwarancja
  5. Faktury VAT
  6. DARMOWA WYCENA