Siatka zabezpieczająca balkon

Nie ukrywamy, że siatka zabezpieczająca balkon jest obecnie najpopularniejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pociechom oraz jednocześnie w pełni korzystać z zalet balkonu, np. bezstresowo wygrzewać się na słońcu w ciepły dzień, z książką i kotem na kolanach, który spokojnie będzie mógł przemieścić się w inne miejsce, aby nacieszyć się promieniami słońca.

Kratki alternatywą dla siatek

Natomiast jeżeli z pewnych względów nie chcemy montować siatki na balkonie, pomocne mogą się okazać kratki w oknach, proponowane przez różnych producentów. Kratki montuje się z boku lub na górze okna uchylnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu można pozostawić okno uchylone, bez obawy, że naszemu kotu uda się wydostać na zewnątrz.

Pamiętajmy jednak, że takie rozwiązanie nie zapewni bezpieczeństwa podczas całkowitego otwierania okna lub przy otwieraniu i wychodzeniu na balkon. Należy wtedy zachować czujność i przypilnować Naszego pupila, który czyha, aby wykorzystać każdy moment na zaspokojenie ciekawości zewnętrznego świata.

SIATKA DLA KOTA Z MONTAŻEM

montaz-siatki-dla-kota