Całkowity koszt zabezpieczenia balkonu siatką zależny jest od kilku czynników. Przede wszystkim zależy on od rodzaju wykorzystanych materiałów – w przypadku siatek oraz rodzaju powłok ochronnych – w przypadku elementów montażowych, takich jak: kołki, łączniki, śruby rzymskie, zaczepy itp. Niebagatelny wpływ na cenę ma także ilość wykorzystywanych materiałów, która wynika wprost z wielkości zabezpieczanej powierzchni.

Na rynku dostępne są siatki transparentne, nylonowe, polietylenowe czy metalowe. Każda z tych siatek posiada inne właściwości, z czego wynika zróżnicowana cena w przeliczeniu na metr kwadratowy. Oczywiście, każdy z materiałów przez nas dobierany bezwzględnie spełnia kryterium bezpieczeństwa i wytrzymałości, jednak to preferencje estetyczne klienta rzutują na finalny wybór konkretnego materiału, z którego wykonywane jest zabezpieczenie dla kota.

Od czego zależy koszt montażu siatki dla kota?

Decydując się na usługę profesjonalnego montażu siatki przez firmę, taką jak nasza, należy także liczyć się z kosztami związanymi z samą usługą. Nie jest to stała wartość, ponieważ balkony czy tarasy mają różne kształty i powierzchnie, dlatego koszt ten jest wprost proporcjonalny do stopnia skomplikowania i wielkości zabezpieczanej powierzchni.

Ostatnim czynnikiem wpływającym na koszt całego systemu zabezpieczenia dla kota jest sposób montażu. Standardem jest sposób inwazyjny, ale dość często zdarza się, że spółdzielnie mieszkaniowe czy administratorzy obiektów nie zezwalają na ingerencję w konstrukcję budynku. W takim przypadku istnieje możliwość wykonania montażu bezinwazyjnego (czyli bez wiercenia w elewacji), ale wiąże się to nieco wyższą ceną usługi, związaną z dłuższym czasem wykonania i kosztami niestandardowych elementów potrzebnych do takiego montażu.

W związku z powyższym, koszty jakie niesie za sobą kocia siatka na balkon są dość niejednoznaczne, dlatego każda usługa wyceniana jest przez nas indywidualnie.

SIATKA DLA KOTA Z MONTAŻEM

montaz-siatki-dla-kota