Siatka dla kotów

Siatka dla kotów to jedna z najskuteczniejszych form zabezpieczenia otwartej przestrzeni poza balkonem, oknami czy tarasem, która przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo Twojego pupila.

Po co montuje się siatki dla kotów na balkonie?

Mamy świadomość, że dotychczasowe warunki bytowe naszych domowych zwierzątek wynikają wprost z uwarunkowań mieszkalnych, jakie posiadamy, czyli bardzo często są to mieszkania w blokach z balkonami albo loggiami na wysokich piętrach. W związku z tym, w obawie przed ucieczką lub wypadnięciem, koty pozostawiane są wewnątrz dla ich bezpieczeństwa. Jednak nawet „domowe koty” potrzebują trochę swobody na świeżym powietrzu. Na szczęście coraz większa świadomość właścicieli, że koty to nie tylko zwierzęta, ale i nasi czworonożni przyjaciele prowadzi do zmiany podejścia w relacji kot – człowiek, zacieśniania więzi, a co za tym idzie – do bardziej odpowiedzialnego dbania o ich potrzeby. Taką naturalną potrzebą jest właśnie kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, poznawanie nowych dźwięków i zapachów, czy po prostu obserwacja otaczającego świata.

Dzięki odpowiedniemu montażu siatki balkonowej, która oprócz tego, że jest wytrzymała, szczelna, ale jednocześnie estetyczna, możemy bez obaw i stresu wypuszczać nasze czworonogi, aby mogły swobodnie zaspokoić kocią ciekawość na otaczający świat.

SIATKA DLA KOTA Z MONTAŻEM

montaz-siatki-dla-kota