Balkony bez zadaszenia

Otrzymujemy bardzo dużo zapytań związanych z balkonami, tarasami bez zadaszenia. Biorąc pod uwagę Nasze doświadczenie związane z montażem siatek dla kotów, podejmujemy się również takich wyzwań. Istnieje kilka sposobów montażu siatki na balkonie bez zadaszenia, wszystko zależy od wielkości danego obiektu oraz możliwości ingerencji w daną część budynku.

Montaż bezinwazyjny z pełnym zadaszeniem z siatki

Po obwodzie całego balkonu montowane są profile aluminiowe do barierki za pomocą skręcanych zaczepów. Następnie wykonywany jest stelaż z linek stalowych ocynkowanych, naciągniętych śrubami rzymskimi. Do tak przygotowanego stelaża dopinana jest siatka polietylenowa za pomocą specjalnych ocynkowanych zszywek .

Montaż inwazyjny z pełnym zadaszeniem z siatki

W rogach barierki oraz na środku montowane są profile aluminiowe. Następnie wykonywany jest stelaż z linek stalowych ocynkowanych, naciągniętych śrubami rzymskimi. Po wykonaniu konstrukcji z linek przypinana jest siatka polietylenowa do linki za pomocą ocynkowanych zszywek.

Montaż inwazyjny lub bezinwazyjny z niepełnym zadaszeniem pod kątem 90 stopni

w przypadkach, gdy taras jest bardzo szeroki, nie ma potrzeby montażu zadaszenia na całości. W takim przypadku wykonujemy stelaż z pionowych profili aluminiowych „załamanych” pod kątem 90 stopni i wysuniętych około 70 cm w poziomie. Następnie wykonywany jest stelaż z linek i dopinana jest siatka za pomocą specjalnych zszywek.

Z UWAGI NA BEZPIECZEŃSTWO ZWIERZĄT, NIE STOSUJEMY SIATEK NA ZACZEPY KLEJONE!

SIATKA DLA KOTA Z MONTAŻEM

montaz-siatki-dla-kota